ZiemneWykopy.pl - Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie zleceń, które można wykonać minikoparką. Do naszych głównych zleceń należą: Wykopy pod dom, Wykopy wodno – kanalizacyjne, Wykopy telekomunikacyjne. Prace związane z budowa przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb oraz oczek wodnych jak również korytowania pod kostkę brukową, prace z wiertnicami.

 

Zajmujemy się również drobnymi wyburzeniami oraz niwelacją terenu.

 

Nasza oferta jest stale rozwijana i staramy się aby była odpowiednią odpowiedzią na zapotrzebowania naszych klientów. Staramy się zapewnić odpowiednią obsługę, która pozwoli szybko i solidnie zrealizować każde – nawet najbardziej wymagające – zlecenie.

bobcat background

Kilka najpopularniejszych usług wykonywanych przez ZiemneWykopy.pl

performance-angle-blade-thumbnail_lb_full

Wykopy pod dom

Prace związane z wykopami pod fundamenty, pod budowę nowego domu (budynku) to jedne z najbardziej popularnych zleceń, do których wykorzystuje się minikoparki gąsienicowe z wąską łyżką.

Dzięki mobilności i małym gabarytom – zachowując duże możliwości wyboru szerokości łyżki – minikoparki są idealnym rozwiązaniem.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wykopów i przygotowania terenu pod budowę, włącznie z wywozem zwyżki.

Zapraszamy do kontaktu!

performance-conventional-tail-swing-thumbnail_lb_full

Prace wodno - kanalizacyjne

Prace wodno – kanalizacyjne to ten obszar naszych działań w których kluczowe jest odpowiednie dopasowanie sprzętu.

W 90% przypadków zdarza się, że pracujemy w terenie zagospodarowanym (budynki, trawniki, kostka, oczka wodne) a nasza praca powinna mieć jak najmniejszy wpływ na istniejące otoczenie.

Wynajem minikoparek z operatorem lub bez

Wykopy telekomunikacyjne

Podobnie jak w przypadku prac wodnokanalizacyjnych, bardzo często pracujemy z wąskimi łyżkami na przyłączach telekomunikacyjnych. Precyzyjne prace ziemne, nawet w najbardziej niedostępnych miejscach  nie stanowią żadnego problemu.

 

Zadzwoń i zapytaj o możliwość przygotowania wykopu pod przyłącza telekomunikacyjne.

e62-bucket-landscaping-dsc-0064-130627_hs_low

Wykopy pod oczka wodne

Planujesz reogranizację ogrodu i marzy Ci się oczko wodne ? Super pomysł. Dzięki bardzo mobilnym, małym i zwinnym minikoparkom jesteśmy w stanie wykopać – bez uszczerbku na reszcie zagospodarowanego placu – dokładane miejsce pod oczko wodne.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.  Z przyjemnością doradzimy Państwu również w tym zakresie.

e50-excavator-112860-56845-hr_hs_low (1)

Przydomowe oczyszczalnie ścieków / Szambo

W naszej ofercie znajda Państwo również usługi związane z przygotowaniem wykopów pod szambo. Każdy wykop musi być odpowiednio powiększony aby montaż zbiornika odbyła się sprawnie. Posiadamy bogate doświadczenie w przygotowywaniu wykopów pod szambo w każdych warunkach.

performance-auto-shift-thumbnail_lb_full

Korytowanie pod kostkę

Korytowanie wierzchniej warstwy gleby pod kostkę brukową należy do prac, wymagają precyzji. Odpowiednie przygotowanie terenu ma wpływ na późniejsze prace związanie z utwardzeniem oraz samym położeniem kostki.

Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu korytowania oraz przygotowywania terenu pod prace brukarskie.

performance-auto-shift-thumbnail_lb_full

Wiertnica

Wśród kompletów łyżek, młotów posiadamy na wyposażeniu również wiertnice. W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksową ofertę na wykorzystanie wiertnic w pracach ogrodowych, bądź na działce.

performance-auto-shift-thumbnail_lb_full

Wyburzenia / Niwelacja terenu

Minikoparki serii Bobcat wyposażone w młoty wyburzeniowe to idealny sprzęt do drobnych wyburzeń i niwelacji terenu.

ubijak_Wacker

Skoczki / Zagęszczarki

Jesteśmy w posiadaniu wszelkiego rodzaju skoczków oraz zagęszczarek do terenu, które stanowią idealnie uzupełnienie do prac ziemnych związanych z wykopami, z utwardzaniem terenu, z przygotowywaniem podłoża pod prace brukarskie.

 

Zależy nam aby zlecenia wykonywać kompleksowo. Od samego wykopy, po jego zakończenie w postaci zamknięciu terenu do jego pierwotnego stanu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń 607 512 513

Call Now Button